Kurumsal
Hakkımızda

SİMGA A.Ş. sıcaklık ve basınç ölçü aletleri imalatı yapmak amacı ile 1992 yılında kurulmuş olan firmamız , uzun yıllar kalite ve dürüstlükten ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

İlk olarak, otomotiv yan sanayiisine mekanik ve elektrilikli çeşitleriyle hararet yağ saati üreten SİMGA, daha sonra ürün yelpazesine piyasadan gelen talepler doğrultusunda manometreyi de eklemiş ve birçok manometre çeşidini üretmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimseyen misyonu ile ölçü aletleri konusunda çeşitlerini arttırmaya yönelik AR-GE çalışmalarına titizlikle devam etmektedir. Çeşitli ülkelere ihracatlar gerçekleştiren firmamız, üretim tesislerinde ISO9001 Kalite Güvence Sistemi çerçevesinde üretim yapmakta ve tüm ürünlerini CE uygunluk belgeleri ile belgelendirmiştir.

Firmamız imalatçı müşterilerine özel ürünler üreterek katkı sağlamakta, her türlü logolu üretimi mevcut olup, siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyar.

Vizyon

SİMGA A.Ş. olarak dürüstlük , güven ve kalite anlayışından ödün vermeden iç ve dış piyasada sektöründe lider marka olmaktır.

Misyon

Değişen müşteri ihtiyaç ve taleplerini sürdürülebilir yüksek kalite standartlarındaki ürün ve hizmetlerle karşılamak ve müşterilerin mutlak memnuniyetini sağlamaktır.