Kurumsal
Hakkımızda

SİMGA Mekanik Aletler A.Ş. sıcaklık ve basınç ölçü aletleri imalatı yapmak amacı ile 1992 yılında kurulmuş, uzun yıllar kalite ve dürüstlükten ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

İlk olarak, otomotiv yan sanayiisine mekanik ve elektrilikli çeşitleriyle hararet yağ saati üreten SİMGA, daha sonra ürün yelpazesine piyasadan gelen talepler doğrultusunda manometre , kompresör ürünleri , termometreler ve sensörleri de eklemiş, ürün yelpazesini genişletmiştir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimseyen misyonu ile ölçü aletleri konusunda çeşitlerini arttırmaya yönelik AR-GE çalışmalarına titizlikle devam etmektedir. Çeşitli ülkelere ihracatlar gerçekleştiren firmamız, üretim tesislerinde ISO 9001:2015  Kalite Güvence Sistemi çerçevesinde üretim yapmakta ve tüm ürünlerini CE uygunluk belgeleri ile belgelendirmiştir.

Firmamız imalatçı müşterilerine özel ürünler üreterek katkı sağlamakta, her türlü logolu üretimi mevcut olup, siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyar.

Simga Mekanik Aletler A.Ş. hem iç  hem de dış pazarda hızla büyüyen ve gelişen piyasa talebini karşılamak, teknolojiyi yakından takip etmek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmak amacıyla 2021 yılında yeni yerine taşınmış olup, artan üretim kapasitesiyle üretime devam etmektedir. 

Vizyon

SİMGA A.Ş. olarak dürüstlük , güven ve kalite anlayışından ödün vermeden iç ve dış piyasada sektöründe lider marka olmaktır.

Misyon

Değişen müşteri ihtiyaç ve taleplerini sürdürülebilir yüksek kalite standartlarındaki ürün ve hizmetlerle karşılamak ve müşterilerin mutlak memnuniyetini sağlamaktır.